SATSO ve Geyve Şoförler Odası'ndan Hayırlı Olsun Ziyareti
SATSO Yönetim Kurulu Üyesi Burhan Akçam ve Geyve Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Aykut Yurt, Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Karasakal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. 
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı R. Şevket Kökçü ve Yönetim Kurulu Üyesi Cevdet Sağlık ile birlikte Kooperatif Müdürü Kamil Özmen’inde hazır bulunduğu ziyarette SATSO Yönetim Kurulu Üyesi Burhan Akçam ve Geyve Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Aykut Yurt, Sebahattin Karasakal’ı tebrik ederek, başarılar diledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yönetim Kurulu Başkanı Karasakal, “Ziyaretiniz beni ziyadesiyle mutlu etti. Bize verilen görevi en iyi şekilde yapma gayreti içerisindeyiz. Kooperatif ortaklarımız ve pancar çiftçilerimize en iyi hizmeti vermek için yönetimimiz ile birlikte yoğun mesai harcıyoruz. Kooperatifimizi daha iyi yerlere getirmek için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.
Bölgesel sorunların konuşulduğu ziyarette tarımsal faaliyetler, sorunlar ve neler yapılabileceği hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.