Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya Kooperatifimizi Ziyaret Etti

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Kooperatifimiz Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Karasakal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Yönetim Kurulu Başkan Vekili R. Şevket Kökçü’de katıldı.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Karasakal’ı tebrik ederek yeni görevinde başarılar diledi. Başkan ve yönetim kurulunun yanında olduklarını ve her daim destekçileri olacaklarını söyledi.

Ziyaretlerinden dolayı Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’ya teşekkür eden Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Karasakal, ziyaretiniz beni ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımı çok memnun etti, Sizlerin desteği bizler için çok önemli. Kooperatif olarak dün olduğu gibi bundan sonra da aynı titizlikle hizmetlerine devam edeceğini ve hep birlikte çok daha güzel günlere ulaşacaklarını söyledi. Ayrıca Sayın Başkanımızın Geyve’deki çalışmalarını yakından takip ediyor ve kendilerini bu çalışmalarından ötürü tebrik ediyoruz. Sayın Kaya, Geyve’yi Sakarya’ya yakışır bir ilçe konumuna getirmiştir dedi.