Pamukova’nın Başkanlarından APEK’in Yeni Yönetim Kuruluna Ziyaret

Pamukova Muhtarlar Derneği Başkanı Recep Garip, Pamukova Sulama Birliği Başkanı Ahmet TOKAÇ, Pamukova Ziraat Odası Başkanı Yaşar ULUKAYA, Pamukova Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı     Sabri GÜNAY ve Pamukova Ahiler Köyü Muhtarı İsmail DİNÇER, Kooperatifimiz Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kuruluna Kooperatif merkezinde hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette, Yönetim Kurulu Üyeleri R. Şevket KÖKÇÜ, Ferda ÖZTEN ve Cevdet SAĞLIK’ın yanısıra Kooperatif Müdürü Kamil ÖZMEN’de vardı.

            Pamukova İlçesi’nin Başkanları göreve yeni gelen APEK Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin KARASAKAL’ı tebrik ederek yeni görevinde başarılar dilediler. Pamukova İlçesi sivil toplum kuruluşları Başkanları olarak her zaman Başkan ve yönetim kurulunun yanında olduklarını ve her daim destekçileri olacaklarını söylediler.

            Yönetim Kurulu Başkanımız Sebahattin KARASAKAL’da, Pamukova İlçesi Başkanlarına ziyaretleri ve hayırlı olsun dilekleri için teşekkür ederek, ziyaretiniz beni ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımı çok memnun etti, Sizlerin desteği bizler için çok önemli.  Kooperatifin dün olduğu gibi bundan sonra da aynı titizlikle hizmetlerine devam edeceğini ve hep birlikte çok daha güzel günlere ulaşacaklarını söyledi. Bu kurum çiftçilerin kurumu, biz de çiftçimizin hizmetkârıyız dedi.